16. – 17. 3. 2023

Navštivte Dny krásných prsou v Art Ethic Beauty Clinic. Objednáte-li se na konzultaci 16. nebo 17. března 2023, získáte konzultaci včetně 3D vizualizace zdarma a zvýhodněnou cenu na zvětšení prsou implantáty.

Konzultace s 3D vizualizací zdarma

Během Dnů krásných prsou v Art Ethic Beauty Clinic můžete s plastickými chirurgy konzultovat zvětšení prsou pomocí prsních implantátů (augmentaci), modelaci prsů s implantáty (augmentační mastopexi) a výměnu prsních implantátů. Součástí konzultace je i 3D vizualizace možného finálního efektu zvoleného zákroku, aby bylo možné získat lepší představu o tom, jak by váš vysněný dekolt mohl po proměně vypadat.

Akce se koná ve dnech 16. a 17. 3. 2023 od 9:00 do 18:00

Při objednání na konzultaci v těchto dvou dnech získáte cenové zvýhodnění:

  • Konzultace v hodnotě 500 Kč ZDARMA – získáte názor odborníka a máte možnost se na cokoliv zeptat. Součástí konzultace je i možnost využít 3D vizualizaci.
  • Zvýhodněná cena zákroku – na vybrané zákroky augmentace, augmentační mastopexe a výměnu implantátů můžete využít zvýhodněnou cenu od 79 700 Kč, pokud zákrok podstoupíte do konce června 2023.

Na konzultaci v rámci Dne krásných prsou se můžete objednat okamžitě pomocí kontaktního formuláře nebo telefonicky na čísle: +420 775 103 103.

Krásnější prsa za 79 700 Kč

V rámci Dnů krásných prsouArt Ethic Beauty Clinic můžete využít zvýhodněnou cenu na vybrané estetické operace prsou – zvětšení prsou pomocí implantátů (augmentace), modelaci se zvětšením implantáty (augmentační mastopexe) a výměnu prsních implantátů.

Cena je konečná a zahrnuje všechny položky, včetně kompresního prádla, hospitalizace, anestezie a prsních implantátů Round.

Jedinou podmínkou je, že dorazíte na konzultaci ve dnech konání akce, tedy 16. nebo 17. 3. 2023 a vybraný zákrok podstoupíte na klinice Art Ethic Beauty Clinic do konce června 2023.

Neváhejte a připravte se na léto včas

Rekonvalescence po operaci prsou trvá zhruba 2 měsíce a v této době byste se měla vyhnout slunění na přímém slunci, ale i koupání v bazénu či moři a sportovní zátěži. Proto je vhodné stihnout zákrok ještě před sezónou letních dovolených. Zimní a jarní období je tak zcela ideální.

Těšíme se na viděnou 16. a 17. 3. 2023 v Art Ethic Beauty Clinic!

To top