Navštivte Dny krásných prsou v Art Ethic Beauty Clinic. Objednáte-li se na konzultaci 20. nebo 21. října, získáte konzultaci včetně 3D vizualizace zdarma a zvýhodněnou cenu na zvětšení prsou implantáty.

Konzultace s 3D vizualizací zdarma

Během Dnů krásných prsou můžete konzultovat zvětšení prsou pomocí implantátů přímo s lékaři Art Ethic Beauty Clinic. Lékař v rámci konzultace naskenuje hrudník klientky a na základě prsního implantátu vybraného klientkou v počítači vymodeluje finální efekt zvětšení poprsí. Díky tomu získáte mnohem lepší představu o tom, jak by mohl váš vysněný dekolt vypadat po proměně.

Bude na vás čekat welcome drink i lehké občerstvení. Po celé dva dny vám bude kromě lékařů k dispozici také klientka Art Ethic Beauty Clinic Eliška Hellebrantová, která podstoupila zvětšení prsou letos dubnu. Můžete využít její zkušenosti a zeptat se na cokoliv v souvislosti se zvětšením prsou. Ať už vás zajímá samotný zákrok, péče na klinice Art Ethic Beauty Clinic, následná rekonvalescence i její názor na ošetřujícího lékaře. 

Akce se koná ve dnech
20. a 21. 10. 2022 od 9:00 do 18:00 h.

V těchto termínech budu probíhat konzultace s našimi lékaři na zákrok augmentace – zvětšení prsou pomocí implantátů.

Klientky, které se objednají na konzultaci v těchto dvou dnech získají cenové zvýhodnění:

  • Konzultace v hodnotě 500 Kč ZDARMA – získáte názor odborníka, máte možnost se na cokoliv zeptat.
  • Zvýhodněná cena zákroku – Pokud podstoupíte zvětšení prsou implantáty do 15. 1. 2023, získáte zvýhodnění 20 %. Nový dekolt si můžete nadělit jako vánoční dárek a během svátků zvládnete v poklidu rekonvalescenci.

Krásnější prsa za 76 900 Kč

V rámci Dnů krásných prsou v Art Ethic Beauty Clinic můžete využít zvýhodněnou cenu na zvětšení prsou pomocí implantátů. Cena je konečná a zahrnuje všechny položky včetně prsních implantátů. Jedinou podmínkou, je, že dorazíte na konzultaci 20. nebo 21. 10. 2022 a zvětšení prsou podstoupíte v Art Ethic Beauty Clinic do 15. 1. 2023.

To top