MUDr. Issam Al Awa

Objednat se

MUDr. Issam Al Awa je atestovaným plastickým chirurgem, který se oboru plastické estetické chirurgie věnuje více než 20 let.

Ve své praxi se zaměřuje především na estetické úpravy prsů, liposukce a plastické operace břicha. U augmentací prsou (zvětšení prsou i modelace prsů s jejich současným zvětšením) využívá jak prsních implantátů, tak transferu vlastního tuku.

Byl jedním z prvních lékařů, kteří se v České republice podíleli na zavádění moderních liposukčních metod s využitím laseru a ultrazvuku. Zdokonalování obou těchto metod se věnuje i nadále, stejně tak i zavádění dalších novinek.

MUDr. Al Awa je držitelem mnoha odborných licencí a certifikací v oboru plastické chirurgie. Je členem České, Řecké a Syrské lékařské komory. Své profesní zkušenosti získával na mnohých klinikách i zahraničních stážích (Řecko, Slovensko).

Pan doktor je absolventem Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, kde pokračoval ve studiu po přestěhování do ČR ze syrského Damašku, kde dokončil středoškolské vzdělání.
MUDr. Issam Al Awa aktuálně působí na privátní klinice plastické a estetické chirurgie Aesthevita v Praze.

Kontaktní formulář

    To top