JOY využívá nejnovější technologie implantátů pro vaši krásu a především bezpečnost. Na Slovensku byla poprvé použita metoda JOY při výměně původních a již nevyhovujících zastaralých implantátů s kapsulací za technologicky špičkové implantáty nové generace.

MUDr. Štefan Krivosudský provedl rekonstručně reaugmentační operaci a díky jedinečným vlastnostem prsních implantátů nové generace, které použil, mohl zvolit metodu JOY.

Po vyjmutí původních implantátů a modelaci prsů byly vloženy nové implantáty o velikosti 380 ml pomocí speciálního sterilního sáčku, aby bylo dosaženo maximální bezpečnosti pro klientku.

Pokud by se jednalo o primární augmentaci, bylo by díky této technice docíleno i minimální jizvičky. Prsní implantáty použité při operaci totiž obsahují supersilikon, takže se dají stlačit do minimálních rozměrů pro vložení. Díky technologickým vlastnostem těchto prsních implantátů je velká pravděpodobnost, že klientce vydrží opravdu velmi dlouho.

Klientka měla již opotřebené a zastaralé implantáty s kapsulací. V takovém případě je velmi výhodné použít implantát nové generace, který je vhodný právě na reimplantace díky svým vlastnostem a zejména povrchu, který je maximálně biokompatibilní.

„Joy má jistě prostor u primárních augmentací, ale u výměn je to skvělá volba, protože při této metodě používáme implantát, který řeší problémy,“ vysvětluje MUDr. Krivosudský.

Výhody JOY

  • vylepšené mechanické vlastnosti implantátů navržené pro přirozený pohyb a dokonalý výsledek
  • zvýšená bezpečnost
  • menší řezy
  • komplexní záruční program

 

Před výměnou implantátů
Původní implantát s kapsulací
Pro nový implantát se musí vytvořit prostor
Během operace – vložení implantátu pomocí sterilního sáčku
Výměna implantátu s programem JOY – hotovo
To top