Navštivte Dny krásných prsou v Art Ethic Beauty Clinic. Objednáte-li se na konzultaci 19. nebo 20. října 2023, získáte konzultaci včetně 3D vizualizace zdarma a zvýhodněnou cenu na zvětšení prsou implantáty.

Konzultace s 3D vizualizací zdarma

Během Dnů krásných prsou v Art Ethic Beauty Clinic můžete konzultovat přímo s s plastickými chirurgy několik typů zákroků – zvětšení prsou pomocí implantátů (augmentace), augmentační mastopexi a kapsulotomii. Lékař během konzultace naskenuje hrudník klientky a poté v počítači vymodeluje finální efekt vybraného zákroku. Díky tomu získáte mnohem lepší představu o tom, jak by mohl váš vysněný dekolt vypadat po proměně. Na konzultaci se můžete objednat okamžitě přes formulář nebo rovnou zavolejte na 775 103 103.

 

Akce se koná ve dnech 19. a 20. 10. 2023 v čase 9:00 – 18:00

Klientky, které se objednají na konzultaci v těchto dvou dnech získají cenové zvýhodnění:

  • Konzultace v ceně 500 Kč ZDARMA – získáte názor odborníka a máte možnost se na cokoliv zeptat a využít 3D vizualizaci.
  • Přednostní termíny pro zvětšení prsou – uvědomujeme si, že udělat první krok je nejtěžší a čekat poté několik měsíců na samotný zákrok není ideální. I proto jsme v kalendáři vybookovali několik mimořádných operačních dní, abychom vám umožnili splnit si svůj sen co nejdříve.

Podzim je pro zákrok nejlepší

Během Dnů krásných prsou vás bude čekat welcome drink i lehké občerstvení. Můžete se našich lékařů zeptat na cokoliv v souvislosti se zvětšením prsou. Ať už vás zajímá samotný zákrok, péče na klinice Art Ethic Beauty Clinic a následná rekonvalescence. Toto téma bude pro vás pravděpodobně klíčové. Zákrok se totiž vyplatí dobře naplánovat a aktuální podzimní počasí je z hlediska načasování ideální. Rekonvalescence trvá zhruba 2 měsíce a v této době byste se neměla vystavovat přímému slunci, koupat se v bazénu a sportovat. Proto je podzimní období pro zákrok nejlepší.

Krásnější prsa za 99 700 Kč

V rámci Dnů krásných prsou v Art Ethic Beauty Clinic můžete využít férovou balíčkovou cenu na všechny zákroky – zvětšení prsou pomocí implantátů (augmentace), augmentační mastopexe a kapsulotomie. Cena je konečná a zahrnuje všechny položky včetně kompresního prádla, hospitalizace, anestezie a prsních implantátů Round. Jedinou podmínkou, je, že dorazíte na konzultaci 19. nebo 20. 10. 2023 a zákrok podstoupíte u nás na klinice do konce roku 2023. Na konzultaci se můžete objednat přes formulář nebo rovnou zavolejte na 775 103 103.

To top