Objednejte se na konzultaci zvětšení prsou dne 2. 4. 2023 k MUDr. Jánu Pilkovi na kliniku Aesthevita (Jankovcova 1569/2c, Praha 7) v rámci akce Nalaď formu do plavek a získejte konzultaci včetně 3D vizualizace zcela zdarma a zvětšení prsou implantáty za zvýhodněnou akční cenu.

Konzultace s 3D vizualizací zdarma

Během akce Nalaď formu do plavek můžete konzultovat augmentaci prsou pomocí prsních implantátů s 3D vizualizací u MUDr. Jána Pilky, který Vám zodpoví všechny Vaše otázky. V den konání akce bude na klinice přítomna i Martina Seidl, která před 3 roky v Aesthevitě sama augmentaci prsou podstoupila. Budete tak mít jedinečnou příležitost Martinu vyzpovídat a uvidíte reálný výsledek její operace.

KDY: 2. 4. 2023

KDE: Klinika Aesthevita, Jankovcova 1569/2c, Praha 7

 
Pro objednání konzultace s 3D vizualizací zdarma jednoduše využijte kontaktní formulář nebo si svůj termín můžete domluvit i telefonicky na čísle +420 777 350 350 (recepce kliniky). Klientky, které se objednají na konzultaci v tento den získají tyto výhody:
  • Konzultace v hodnotě 700 Kč ZDARMA – získáte názor odborníka, máte možnost se na cokoliv zeptat
  • Zvýhodněná cena zákroku

Perfektní dekolt od 77 000 Kč

V rámci akce Nalaď formu do plavek na klinice Aesthevita můžete získat zvýhodněnou cenu zákroku zvětšení poprsí pomocí implantátů. Jedinou podmínkou je, že si rezervujete svůj termín operace v den konzultace, tj. 2. 4. 2023, a operaci prsů podstoupíte v měsících květen až srpen 2023.
To top