MUDr. Ján Pilka

Objednat se

MUDr. Ján Pilka je vedoucím lékařem kliniky Aesthevita, která nabízí kompletní spektrum výkonů plastické a estetické chirurgie.

Motto:
„Cítit se krásná. Mít sebevědomí. Milovat své tělo.“

Vzdělání a praxe:

MUDr. Ján Pilka vystudoval medicínu na Lékařské fakultě UK v Bratislavě, kde také skládal atestaci z plastické chirurgie. Licenci pro svoji lékařskou praxi má nejen pro Slovensko, ale také pro Českou republiku.

Do roku 2012 MUDr. Ján Pilka pracoval jako plastický chirurg v Univerzitní nemocnici v Bratislavě na klinice plastické chirurgie. V roce 2012 se ze Slovenska přesunul do Prahy a začal působit jako plastický chirurg na klinice Asklepion, kde získával cenné praktické zkušenosti.

V roce 2014 MUDr. Ján Pilka odešel z Asklepionu a začal se plastické chirurgii věnovat na nově založené klinice Aesthevita. V současnosti pracuje jak na pobočce v Praze, tak na pobočce v Karlových Varech.

Členství:

ČSPCH – Česká Společnost Plastické Chirurgie

SSPECH – Slovenská spoločnosť plastickej a estetickej chirurgie

ČLK – Česká lékařská komora

SLK – Slovenská lékařská komora

IPRAS – Mezinárodní společnost pro plastickou, estetickou a rekonstrukční chirurgii

ESPRAS – Evropská společnost pro plastickou, estetickou a rekonstrukční chirurgii

Kongresy a zahraniční pobyty:

MUDr. Ján Pilka se pravidelně účastní zahraničních kongresů a workshopů, aby se stále udržoval na špičce svého oboru. Zkušenosti a informace sbírá v různých zemích světa – USA, Velká Británie, Francie, Nizozemí, Belgie, Rakousko, ale i v rámci České republiky a na Slovensku.

Kontaktní formulář

    To top