MUDr. Tomáš Beneš

Objednat se

MUDr. Tomáš Beneš je plastickým chirurgem na pražské soukromé klinice FORMÉ Clinic.

Je vyhledávaným odborníkem mezi českou i zahraniční klientelou pro svoji rychlou a přesnou práci. Zaměřuje se na kompletní spektrum zákroků plastické chirurgie, zejména na plastické operace prsou, plastiku břicha nebo liposukci. Věnuje se ale i mikrochirurgii a různým kombinovaným plastickým operacím, které je díky jeho preciznosti a rychlosti možné provést při jedné celkové anestezii. Klienti kladně hodnotí i jeho jedinečný lidský a individuální přístup.

MUDr. Beneš vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity P. J. Šafárika v Košicích, kde úspěšně promoval roku 2000. Navázal specializačním studiem v oboru plastické chirurgie, které zakončil v roce 2003 získáním atestace I. stupně. O tři roky později pak obhájil i evropskou atestaci z plastické chirurgie.

Profesní dráhu zahájil na Klinice plastické chirurgie Univerzitní nemocnice v Košicích a dále pak v Replantačním centru plastické chirurgie v Univerzitní nemocnici v Košicích. Zde získal velmi cenné zkušenosti s rekonstrukční chirurgií a mikrochirurgií.

V roce 2009 se přesunul na privátní kliniku plastické chirurgie do slovenského Prešova a v roce 2013 se pak stal odborným garantem plastické chirurgie na pražské klinice FORMÉ.

Pokud jde o estetické operace prsou, je MUDr. Beneš odborníkem na různé typy operací i metody jejich provedení. Kromě zvětšení či modelace prsou implantáty se věnuje i zvětšení prsou vlastním tukem či kompozitní metodou, při které se kombinuje použití silikonových prsních implantátů s lipofillingem pro docílení optimálního tvaru a objemu prsou.

I mimo operační sál je MUDr. Tomáš Beneš velmi aktivní. Je členem dvou hudebních skupin, ve kterých hraje na bicí. Žánrově je jeho parketou zejména fusion jazz. Miluje horskou turistiku i zimní sporty. Domluví se nejen slovensky, ale i anglicky a maďarsky, což využije při cestování, které je jeho dalším velkým koníčkem.

Kontaktní formulář

    To top