MUDr. Miloš Križko

Objednat se

MUDr. Križko provádí zákroky v celém spektru estetické plastické chirurgie. Mezi jeho nejoblíbenější výkony se řadí operace prsů (zvětšení, modelace i redukce), plastická operace břicha, liposukce a estetické operace obličeje. Aktuálně nabízí své služby klientům na klinice plastické chirurgie a estetické medicíny Formé v Praze.

Motto:
„Přirozeným cílem člověka je zdraví a krása…přirozeným cílem plastického chiruga je k tomu pomoci…pomáhat je lidské…lidský přístup by měl být samozřejmostí!“

Vzdělání a profesní zkušenosti

MUDr. Miloš Križko je absolventem Lékařské fakulty Komenského University v Bratislavě a Slovenské zdravotnické university. V roce 2008 získal atestaci z plastické chirurgie.

Po dobu svého působení na Klinice plastické chirurgie Univerzitní nemocnice se věnoval hlavně rekonstrukční chirurgii, chirurgii ruky a mikrochirurgii. Zastával funkci vedoucího lékaře pro chirurgii ruky dětí i dospělých. Zároveň se věnoval i pedagogické činnosti a působil jako externí učitel v oboru plastické chirurgie na Lékařské fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě.

Odborné zkušenosti a znalosti získával i během odborných zahraničních stáží a aktivní účastí na workshopech a kongresech.

Je členem ISAPS, která pravidelně pořádá workshopy a školení v oblasti estetické a rekonstrukční chirurgie s elitami v oboru.

Předtím, než začal pracovat jako plastický chirurg na klinice Formé, působil v Premier Clinic a několik let byl součástí týmu soukromé kliniky Brandeis v Praze.

Členství v odborných organizacích

ISAPS – Mezinárodní společnost pro estetickou plastickou chirurgii

IPRAS – Mezinárodní společnost pro plastickou a rekonstrukční chirurgii

SSPECH – Slovenská spoločnosť plastickej a estetickej chirurgie

ESPRAS – European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery

SLK – Slovenská lekárska komora

SLS – Slovenská lekárska spoločnosť

SSCR – Slovenská spoločnosť chirurgie ruky

Kontaktní formulář

    To top