MUDr. Martin Šimkanin

Objednat se

Zkušený plastický chirurg s více jak 15ti letou praxí. Specialista nejen na estetické úpravy poprsí. Věnuje se především tvarové estetické plastické chirurgii, invazivním i mini-invazivním metodám a úpravám poprsí (zvětšení implantáty, vlastním tukem, modelaci, zmenšení a úpravám poprsí). V současnosti je plastickým chirurgem na privátní klinice WB Aesthetics. Zároveň vede Oddělení plastické a estetické chirurgie Kliniky moderní liposukce Medicom VIP v Bratislavě.

Na konzultace ohledně zvětšení poprsí i jiných zákroků se k němu můžete objednat i do Plzně na kliniku Medical Institut.

Motto:
„Preferuji decentní, věku přiměřenou krásu. Americký způsob chápání krásy je mi cizí, proto ode mne nečekejte žádné vyzývavé, markantní či nepřirozené změny vizáže.“

Vzdělání a odborná praxe

  • Absolvoval Lékařskou fakultu Univerzity Komenského v Bratislavě, kterou zakončil červeným diplomem. Poté úspěšně složil atestace z chirurgie a plastické chirurgie.
  • 12 let pracoval na Klinice plastické chirurgie LF UK a UNB v Bratislavě.
  • Dále působil na klinice Medicom VIP v Praze a Bratislavě (dosud) a na klinice estetické medicíny Medical Institut v Plzni.
  • Během let své lékařské praxe byl na několika pracovních stážích v zahraničí, mezi ty nejvýznamnější patří Royal’s London Hospital, St.Barts London, Life Agents Wien, Rakousko, Citory Los Angeles, USA nebo Centro Medico Privato Lazzaro Spallanzani, Itálie. Své odborné vědomosti si rozšiřoval také během workshopů a studijních pobytů mimo jiné v Barceloně, San Diegu, Firenze a Vídni.

Kontaktní formulář

    To top