MUDr. Lubor Mrňa

Objednat se

MUDr. Lubor Mrňa je velmi zkušeným atestovaným plastickým chirurgem a v rámci své lékařské praxe se specializuje na širokou paletu operací plastické a estetické chirurgie. Je členem týmu kliniky Renomé.

MUDr. Mrňa absolvoval medicínu na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze a svou profesní dráhu začal na chirurgickém oddělení Nemocnice Valašské Meziříčí, následně pracoval na Oddělení plastické chirurgie Chirurgické kliniky FN Motol. Od roku 2015 zastával funkci odborného asistenta na 2. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, poté se stal lékařem na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze a odborným asistentem na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Prošel také odbornými stážemi v Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém nad Jizerou a na Klinice plastické a estetické chirurgie Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně a působil v Klinickém centru Iscare. Jeho kariéra zahrnuje i práci v předních pražských soukromých klinikách.

Svoji odbornost si neustále prohlubuje účastí na domácích i mezinárodních stážích, workshopech a pravidelným sebevzděláváním, aktivně se účastní seminářů, workshopů a vědeckých kongresů v oblasti plastické, estetické a rekonstrukční chirurgie.

MUDr. Lubor Mrňa je držitelem licence České lékařské komory v oboru plastické chirurgie a členem České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně v oboru plastické chirurgie.

Kontaktní formulář

    To top