MUDr. Andrea Musilová

Objednat se

MUDr. Andrea Musilová je vysoce zkušenou lékařkou v oblasti plastické a rekonstrukční chirurgie. V současné době působí jako plastický chirurg na klinikách estetické medicíny a plastické chirurgie Yes Visage a Brandeis Clinic.

Motto:
„Na lidském těle mě fascinuje jeho dokonalost. Nikdo nic lepšího „nesestavil“ a asi dlouho nesestaví.“

Vzdělání a odborná praxe

Vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Profesní zkušenosti v plastické chirurgii získávala na špičkových soukromých klinikách v Praze a dlouholetým působením na Klinice plastické chirurgie ve Fakultní Nemocnici Bulovka, kde vedle zákroků plastické chirurgie vykonávala i rekonstrukční operace, včetně rekonstrukce prsu u žen s nádorovým onemocněním a chirurgii ruky. Rekonstrukčním operacím hrudníku se dosud věnuje na Kardiochirugické klinice Institutu klinické a experimentální medicíny IKEM.

MUDr. Musilová se pravidelně se účastní mezinárodních kongresů a seminářů v oboru plastické a estetické chirurgie. Své praktické zkušenosti získala i na také četných zahraničních stážích a workshopech (stáže ve Francii a Belgii a odborné workshopy v Německu, Rakousku, Turecku a Francii).

Je rovněž autorkou a spoluautorkou odborných publikací z oboru plastické chirurgie a popáleninové medicíny.

Členství

ČSPCH – Česká společnost plastické chirurgie

ČLK – Česká lékařská komora

Člen Společnosti plastické chirurgie ČSL J. E. Purkyně

Kontaktní formulář

    To top