Hezká prsa i po dvou dětech

Maminka dvou dětí Šárka se po dlouhém váhání rozhodla pro plastickou operaci prsou. Hlavním důvodem, proč do operace nejít byl strach z BII – nemoci prsních implantátů. Nakonec své obavy rozptýlila tím, že se rozhodla pro program JOY®, který kombinuje použití nejnovějších technologii implantátů s komplexním záručním programem. Plastickou operaci prsou provedl MUDr. Ján Pilka na klinice Aesthevita s využitím implantátů o velikosti 330 ml, vysoký profil, program JOY®.

O nemoci prsních implantátů (BII) se v poslední době často vedou diskuze. Šárka se s touto problematikou také setkala a měla obavy, jak bude její tělo na implantáty, cizí tělesa v těle, reagovat. Proto se rozhodla pro JOY®, program díky kterému je snadnější řešit případné komplikace a zároveň se snižuje riziko vzniku těchto komplikací, protože se používají implantáty nejnovější technologie poskytující větší bezpečnost.

Jak dlouho se Šárka rozhodovala jestli operaci podstoupí? Proč si vybrala MUDr. Jána Pilku a kliniku Aesthevita? Jak se jí dařilo zvládnout péči o rodinu a domácnost během rekonvalescence? Je spokojená s výsledkem operace a jaké výhody přináší program JOY®? Rozhovor s Šárkou Hezká prsa i po dvou dětech a dlouhém rozhodování, JOY! si můžete přečíst na iDNES.

Kontaktní formulář

    To top