MUDr. Evžen Trupar, Ph.D.

Objednat se

MUDr. Evžen Trupar, Ph.D., je zkušeným atestovaným plastickým chirurgem. I když provádí zákroky z celého spektra plastické chirurgie, specializuje se na estetické operace prsou, zejména augmentaci a modelaci. Provozuje soukromou plastickou chirurgii Human Beauty v Brně, která poskytuje nadstandardní služby a špičkovou péči v oblasti plastické a estetické chirurgie.

Profesní životopis

V roce 1998 úspěšně absolvoval Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Po ukončení studia nastoupil do Úrazové nemocnice Brno na Oddělení traumatologie a chirurgie, kde nabyl první odborné zkušenosti. Po získání atestace I. stupně v oboru chirurgie v roce 2001 začal pracovat na Klinice popálenin a rekonstrukční chirurgie Fakultní nemocnice Brno, kde v letech 2007 – 2008 zastával pozici vedoucího lékaře na Oddělení rekonstrukční chirurgie. Ve Fakultní nemocnici Brno se věnoval plastické a rekonstrukční chirurgii a mikrochirurgii a také vyučoval studenty Lékařské fakulty Masarykovy univerzity.
V roce 2006 získal atestaci II. stupně v oboru plastické chirurgie a založil vlastní privátní praxi Human Beauty v Brně.
Roku 2010 pak úspěšně absolvoval postgraduální studium na Lékařské fakultě MU v Brně.

MUDr. Trupar, PhD., absolvoval řadu pracovních pobytů a stáží, mimo jiné působil na Klinice plastické a estetické chirurgie ve FN u Svaté Anny v Brně, dále na Klinice plastické chirurgie ve FN Královské Vinohrady v Praze a ve FN Na Bulovce v Praze. Kromě toho pracoval pro Welbeck Hospital v Londýně, Clinique Elysée Montaigne v Paříži a Akademikliniken ve Stockholmu. Je aktivním autorem publikací v odborných časopisech a autorem a spoluautorem přednášek na sympoziích a odborných lékařských kongresech.

Kontaktní formulář

    To top