Objednejte se na konzultaci zvětšení prsou implantáty s 3D vizualizací dne 8. 10. 2023 k MUDr. Jánu Pilkovi na kliniku Aesthevita (Jankovcova 1569/2c, Praha 7). V rámci akce Podzimní dekolt budou konzultace probíhat celý den a zcela zdarma. Neváhejte a zamluvte si svůj termín již nyní!

Konzultace s 3D vizualizací zdarma

V rámci akce Podzimní dekolt můžete během konzultace s MUDr. Jánem Pilkou získat odpověď na všechny Vaše otázky k augmentaci prsů pomocí prsních implantátů, podívat se s pomocí 3D vizualizace, jaký by mohl být výsledek právě u Vás a jako bonus máte jedinečnou příležitost vyzpovídat a vidět reálný výsledek Martiny Seidl, která sama před 3 lety zvětšení prsou na klinice Aesthevita u pana doktora podstoupila.

KDY: 8. 10. 2023

KDE: Klinika Aesthevita, Jankovcova 1569/2c, Praha 7

 

Pro objednání konzultace s 3D vizualizací zdarma jednoduše využijte kontaktní formulář nebo si svůj termín můžete domluvit telefonicky na čísle +420 777 350 350 (recepce kliniky).

Klientky, které se objednají na konzultaci v tento den, budou mít konzultaci v hodnotě 700 Kč ZDARMA.

Limitovaný počet termínů

Nepromeškejte svoji příležitost získat názor a doporučení od renomovaného plastického chirurga, i možnost zeptat se na vše, co vás kolem operace zajímá, Martiny Seidl, která operaci prsou již podstoupila a může se podělit o své zkušenosti.

Počet termínů na akci Podzimní dekolt je omezen, proto si právě ten svůj domluvte co nejdříve!

 

To top